Тернопіль

У Тернополі будують новий палац спорту, який стане місцем для проведення змагань європейського та всеукраїнського рівнів

У Тернополі почали масштабні роботи з будівництва сучасного палацу спорту. Будують його на території колишнього стадіону “Текстерно”, що на вулиці Злуки. Тут вже вирили котлован і почали заливати основу майбутньої споруди.

“Стадіон за призначенням практично не використовувався. Було прийнято рішення зробити в місті такий гарний спортивний майданчик, адже поруч є багато житлових будинків, зупинка громадського транспорту. Це місце було вибрано і нам вдалося отримати державне фінансування”, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

У новому спортивному комплексі планують обладнати зали для ігрових видів спорту, зокрема волейболу, баскетболу, футзалу, гандболу. Також тут проводитимуть різноманітні спортивні та культурні заходи. Розрахований новий спортивний комплекс на 3000 тисячі глядачів.

“Проводиться буріння паль методом ін’єкції. Ці палі будуть служити основою для майбутнього спортивного комплексу. Плануємо завершити буріння паль (їх 440 штук) до 20 грудня. Можливо, що випередження якесь буде, якщо буде нормальна погода і доставка бетону”, – наголошує директор ТОВ “Тернопільмостобуд” Юрій Левкович.

Минулого року Тернопіль став одним з 6 міст України, які отримали субвенцію на будівництво та реконструкцію палацу спорту. На реалізацію проєкту в нашому місті з держбюджету виділили 27 мільйонів гривень. Дофінансують будівництво за кошти місцевого бюджету.

У міській владі запевняють, новий палац спорту стане місцем для проведення спортивних змагань європейського та всеукраїнського рівнів. Окрім того, до нового спорткомплексу планують перенести школу греко-римської боротьби.

Христина Луцик, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK