Тернопіль

У Тернополі будуть судити поліцейських

На Тернопільщині два поліцейських понесуть покарання за побиття місцевого жителя. Їм повідомили про підозру у вчиненні дій, які кваліфікуються як перевищення посадових повноважень.

E6i27t6SzPoxABVPwXJLKWQ6MP4CwhTEKJ27drivУ квітні цього року двоє поліцейських на вулицях Тернополя застосували силу по відношенню до місцевому жителю. При цьому підстав застосовувати силу і бити людину у них не було. Тернополянин отримав травми і тілесні ушкодження і повідомив, що до нього застосовували не тільки силу, але і спецзасоби.

На даний момент триває слідство, яке ведуть територіального управління Державного бюро розслідувань.

Варто відзначити, що на Тернопільщині поліція активно стежить за порушенням карантину. Місцевий активіст 21 травня викликав поліцію до одного з готелів регіону. Він розповів, що в готелі є постояльці, що є порушенням карантину, який діяв до 22 травня. Він зажадав перевірити заклад. Поліцейські провели перевірку і склали протокол про порушення. При цьому власниця і керівниця установою намагалася викрутитися і вигадувала різні прийменники.

Крім цього, на Тернопільщині поховали студента з Конго, якого жорстоко вбила місцева неповнолітня мешканка. Молодої людини провели в останню путь в Тернополі, так як не змогли відправити тіло на батьківщину. З ним прийшли попрощатися його однокурсники і друзі.

ДжерелоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK