Тернопіль

У тернопільських ПТУ і коледжах відновлюють очне навчання, у школах – змішане

Під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру на території Тернопільської громади вирішили внести зміни до роботи освітніх закладів. З 19 квітня учні 5-11 класів навчатимуться за «змішаною формою навчання» та з використанням технологій дистанційного навчання – групами до 15 учнів через день.

shkola-750x375“Учні старших класів повернуться за шкільні парти з понеділка, 19 квітня. Вчитимуться вони за змішаною формою навчання. Учні 1-4 класів продовжують ходити до школи, як і раніше”, – зазначила начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

Очна форма навчання передбачена для вихованців закладів позашкільної освіти. Також для учнів (студентів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, Галицького коледжу імені В. Чорновола, Тернопільського фахового коледжу ТНПУ ім. І. Пулюя.

Керівники закладів  відповідальні за неухильне дотримання вимог санітарного законодавства під час організації освітнього процесу.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK