Тернопіль

У Тернопільському центрі зайнятості розповіли про затребувані професії

Зараз, кажуть в центрі зайнятості, збільшилась кількість таких вакансій: водій, медсестра, офіціант, слюсар, монтажник, менеджер, продавець та торговий агент.

роботаЗаступниця директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Галина Приступа зауважує, у порівнянні із періодом початку карантину, зараз ситуація стабілізувалася. Тоді відвідувачів у пошуках роботи було більше, зараз же – більше тих, хто влаштовується на роботу.

У літній період, з червня по серпень, безробітних служба зайнятості зареєструвала близько 800 осіб, додає Галина Приступа.

Майже 2 тисячі роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини на засадах рекрутингу. Це передбачає пошук працівників для роботодавців та навпаки – необхідних вакансій для безробітних. Рекрутери працюють із урахуванням індивідуальних потреб кожного з клієнтів. Тому, як зазначають у обласному центрі зайнятості, їхні послуги користуються попитом.

Провідна фахівчиня відділу рекрутингу Тернопільського обласного центру зайнятості Людмила Виклюк каже, якраз ректрутери серед бази резюме шукають, підходящого роботодавцю, працівника, враховуючи його досвід чи інші критерії.

Цьогоріч фахівці з рекрутингу обласної служби зайнятості опрацювали понад 2 тисячі пропозицій роботи та допомогли укомплектувати 874 вакансії.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK