Тернопіль

У Тернопільській міській раді розповіли, чи вдався експеримент із кільцем на Крушельницької

Впродовж місяця у Тернополі на перехресті вулиць Б. Хмельницького – С. Крушельницької тимчасово облаштоване кругове кільце. Таке рішення прийняли для розвантаження руху та зменшення кількості ДТП на цій ділянці. Якщо ж кругова схема виправдає себе, на цьому місці встановлять постійне кільце. 

Думки тернополян з цього приводу розділились. Одні вважають, що його слід зробити постійним, адже зменшилась кількість ДТП. А інші кажуть, це кільце облаштовано не за правилами, тобто не так як за кордоном.

На даному етапі тут встановили пластикові блоки, нові дорожні знаки та тимчасову розмітку. Експеримент з кільцевим рухом продовжується, наразі працівники відділу технічного нагляду очікують погодження проекту в поліції.

“На даний час експеримент продовжується. Залишилися тільки технічні питання, це в першу чергу: внести в проектну документацію заміну контактної мережі, заміну і демонтаж опор, влаштування бордюрів і після погодження проекту в поліції, коли пройде експертиза, буде заключення угоди з підрядником на облаштування постійної схеми разом з кільцем”, – каже начальник відділу технічного нагляду ТМР Олег Вітик.

Остаточне рішення буде згодом, тим часом водіїв просять бути обережними і звертати увагу на розмітку та дорожні знаки.

Софія Колесник, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK