Тернопіль

У самісінькому центрі Тернополя оновлюють фасад старовинної будівлі (фото)

Комфортний, затишний та безпечний – таким має бути Тернопіль. Фасад старовинної будівлі оновлюють в самісінькому центрі Тернополя. Це будівля житлово-торгівельного будинку «Кооператор», що на бульварі Тараса Шевченка.

Фото з сайту Міської ради

Фото з сайту Міської ради

Будинок був зведений більш, як століття тому – у 1906 році – і вважається пам’яткою місцевого значення. Будівля є цікавою для туристів, як історичний об’єкт, адже вже більше ста років не змінювала свого призначення і була дотична до торгівлі та кооперації. Свого часу тут був універмаг та магазин «Кооператор». Нині перший поверх будинку все ще займають суб’єкти роздрібної торгівлі.

«Наша мета – комфортне місто для тих, хто в ньому живе і для гостей. У Тернополі тривають капітальні ремонти доріг, тротуарів, міжквартальних проїздів, дворів. Оновлюється як житловий фонд, так і визначні історичні споруди. В останній рік ми багато уваги приділяємо благоустрою центральної частини міста для того, щоб тернопільські родини могли з приємністю прогулюватися містом, а туристи захоплювалися нашими архітектурними «родзинками». Комфортний, затишний та безпечний – таким має бути Тернопіль», – зазначає Сергій Надал.

Фото з сайту "Доба"

Фото з сайту “Доба”

Нагадаємо, наразі у центрі Тернополя здійснюється реконструкція вул. В.Чорновола, водограю «Кульбаба», йде підготовка до реконструкції «Старого парку». Навесні було завершено благоустрій «Скверу волонтерів».



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK