Тернопіль

У поліції розповіли, як довірливі тернополяни втрачають свої гроші

В чергову шахрайську пастку потрапила 81-річна мешканка обласного центру. Жінка зізнається, що неодноразово чула про такі злочини, однак свої заощадження таки не вберегла.

Тривожний дзвінок пролунав в квартирі пенсіонерки уночі, 16 серпня. Жінка підняла слухавку і почула неприємні новини.

Телефонував онук. Принаймні так здалося у той момент переляканій жінці. Повідомив, що у бійці тяжко травмував людину, а щоб не потрапити під кримінал, необхідні гроші.

Сума не притягнення до відповідальності – 30 тисяч доларів. Таких грошей пенсіонерка звісно не мала, одразу відповіла, що вдома зберігаються лише 5 тисяч гривень. Зазначила, що може зателефонувати до родичів та позичити ще, однак додзвонювач категорично заборонив розповідати комусь про неприємність.

– Погодився на ці гроші, що мала, наказав загорнути їх у папір та поставити під вхідними дверима, – розповідає потерпіла. – Вже за декілька хвилин пакунок хтось забрав.

Вже зранку паніка та хвилювання минули, а розум прояснився. Лише тоді бабуся додумалася набрати номер родича. Хлопець спав удома, а тернополянка зрозуміла, що стала черговою жертвою пройдисвітів. Довелося телефонувати в поліцію. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Працівники поліції вкотре нагадують: не довіряйте незнайомцям! Зберігайте розважливість перевіряйте почуту інформацію. Не спішіть у паніці віддавати гроші! Краще поставте слухавку та зателефонуйте родичам.

Не будьте байдужими! Попередь те про подібні злочини усіх стареньких родичів, сусідів та знайомих, розкажіть їм, як правильно діяти у подібних ситуаціях.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK