Тернопіль

Центри зайнятості Тернопільщини цьогоріч стовідсотково укомплектували вакансії для 155 підприємств та установ

Головними клієнтами служби зайнятості завжди були і залишаються роботодавці. Саме їм надається широкий спектр послуг, основна з яких – підбір кадрів.

центр-зайнятості-1За десять місяців 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини 4,8 тисяч роботодавців шукали працівників на більш як 20,7 тисяч вакансій. У базі шукачів роботи обласної служби зайнятості з початку 2020 року було зареєстровано 38770 осіб різних професій.

На 1 листопада актуальними були 948 вакансій, а місця праці шукали 9873 безробітних, отож кожен роботодавець може без проблем знайти для себе гідного кандидата на роботу.

Цьогоріч служба зайнятості Тернопілля стовідсотково укомплектувала подані роботодавцями вакансії на 155-ти підприємствах Тернопільщини. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Наприклад, зусиллями фахівців Бучацької райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості 230 шукачів роботи забезпечені місцями праці на підприємстві ТОВ «Бучачагрохлібпром» та 106 – на фермерському підприємстві «Гадз». За сприяння Тернопільського МРЦЗ були укомплектовані 217 вакансій ТОВ «СЕ Борднетце – Україна», 120 – ТОВ «Галичина Ласунка», 108 – Тернопільської комунальної лікарні № 2. Фахівці Гусятинської райфілії ОЦЗ на 100% вакансій підібрали працівників для ПАП «Аркадія», ПСА «Нічлава» та СФ НВГ «Коваль» (загалом 209 краян).

Загалом, цьогоріч було укомплектовано майже 15,1 тисячі вакансій.

В основному підбір працівників відбувається на засадах рекрутингу відповідно до заявлених роботодавцями критеріїв. Також фахівці служби зайнятості здійснюють професійний відбір кадрів із використанням сучасних тестових методик, організовують профнавчання безробітних та працівників під замовлення роботодавця, підбирають працівників на тимчасові роботи. Укомплектувати штат через службу зайнятості можуть, як невеликі підприємства із штатом всього у кілька співробітників, так і великі заводи.

До слова, всі послуги служби зайнятості роботодавцям та шукачам роботи безкоштовні.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK