Тернопіль

Три громади Тернопільщини домовилися про співпрацю

Очільники Бережанської, Нараївської та Саранчуківської територіальних громад Тернопільщини Ростислав Бортник, Євген Здебський та Володимир Петровський підписали меморандум про співпрацю.

berezhany-400x281«Наші громади мають низку спільних інтересів в економічній, соціальній та культурній сферах, пов’язані транспортною та дорожньою інфраструктурою, спільними традиціями, тому співпраця на взаємовигідних умовах є основою стабільного розвитку та має величезний потенціал для зростання. Однак цей потенціал може бути використаним найбільш продуктивно лише за умови тісної взаємодії, встановлення режиму партнерства та добросусідства між нашими громадами», – кажуть підписанти.

Документ визначає шляхи співпраці в багатьох напрямках, зокрема в частині налагодження процесу взаємодії щодо покращення інвестиційного клімату, залучення інвестицій на території, покращення умов для підприємницької діяльності, організації самозайнятості населення, підтримки кооперативного руху та сприяння формуванню у жителів громад-учасників меморандуму підприємницьких ініціатив; організації залучення інвестиційних ресурсів за рахунок грантових можливостей для вирішення спільних для громад проблем.

Особлива увага приділятиметься налагодженню процесу взаємодії та співфінансування спільних проєктів у сфері туризму, налагодження індустрії туризму, розвитку рекреаційних можливостей території та підвищення туристичної привабливості громад-учасників меморандуму.

Джерело | Бережанська міська радаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK