Тернопіль

“Тіло дезінфікують, труну закривають”: як ховатимуть тернополян, які померли від коронавірусу

У більшості країн, де зафіксований спалах коронавірусу, ритуали поховання і скорботи змінені через імовірність його подальшого поширення – незалежно від того, яка культура чи релігія в тій чи іншій країні.

похоронУкраїна – не виняток. За розпорядженням заступника міністра охорони здоров’я України, головного санітарного лікаря, який також відповідальний за ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації через спалах коронавірусу, Віктора Ляшка, до правил поховань внесено такі зміни:

  • тіло дезінфікують хлоровмісним розчином та поміщають у непроникний герметичний пакет-мішок;
  • труну закривають;
  • при похованні в приміщенні має бути не більше ніж одна людина на 10 квадратних метрів на відстані не менше півтора метра.

До слова, Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю вимагає, щоб покійника одразу в лікарні загортали в подвійні герметичні поліетиленові пакети, а у Китаї, звідки почав поширюватись світом коронавірус, родинам померлих часто навіть не дозволяють бачити тіла своїх близьких, а траурні церемонії проводять за скороченим ритуалом. Ці обмеження все ще діють, хоча число нових випадків в Китаї зменшилося.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK