Тернопіль

Тернополяни можуть скористатися корисними оновленнями в сервісі сіті-бот “Назар”

У сіті-бот «Назар», який більше року успішно працює в Тернополі, запрацювала ще одна важлива функція.

ternopil-nazar206333186-958076534940740-942907009647390342-nВідтепер через міський чат-бот жителі громади зможуть оперативно отримати усю інформацію про оформлення персоніфікованого електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» та перевірити баланс карти.

Щоб скористатись цією можливістю необхідно у меню сіті-боту обрати пункт «Довідка», після чого – категорію «Карта тернополянина», в якій система запропонує перевірити баланс або ознайомитися, як оформити карту.

Як мешканці можуть підключитися до сервісу сіті-бот «Назар»? 

Для використання сервісу необхідно зі свого смартфону, на якому встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер.

Нагадаємо, через сервіс сіті-бот «Назар» можна також отримувати необхідну інформацію щодо відключення електроенергії, планові та аварійні відключення і ремонти,  дізнатися ім’я депутата за місцем проживання, подати показники за комунальні послуги та інше.

У Тернополі сіті-бот «Назар» реалізовано за підтримки міської ради та представництва Viber в Україні.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK