Тернопіль

Тернополян запрошують у тур найкрасивішим каньйоном Тернопільщини

Доступний та комфортний відпочинок для кожного. Саме за таким принципом туристична агенція “Мандрівник” впродовж 5 років допомагає туристам з різних куточків Тернопільщини та сусідніх областей організовувати райські відпустки.

Лише з початку цього літа послугами агентства “Мандрівник” у Тернополі скористалося більше 50 охочих. Керівник туристичної агенції Володимир Скакун розповідає, для кожного мандрівника тури підбирають так, аби ціна на путівку була найнижчою, бронюють її ще взимку.

– В травні і червні тури дешевші. Якщо бронювати їх зимою, то вони ще на 30 відсотків будуть дешевші. Ще дешевшими можуть бути гарячі тури. Це за рахунок того, коли туристи відмовляються від туру інші, які летять замість них оплачують лише 40% туру. Тому воно і дешевше, – каже керівник туристичної агенції “Мандрівник” Володимир Скакун.

Окрім Тернополя офіси туристичної агенції є і в інших містах області. У червні відкрили філію у Заліщиках. Туристичними послугами тут користуються не лише мешканці району, а й сусідніх областей.

– До нас приїжджають люди з різних міст і регіонів. Приїжджають з Чернівецької області, адже їм підходять наші ціни і тури і підбір путівок. Приїжджають також з Чорткова, Борщова, Бучача. Також є люди з багатьох сіл, адже їм підходить ціна, підбір турів і якість готелів, – каже директор філії туристичної агенції “Мандрівник” у Заліщиках Артур Андрійовський.

Окрім поїздок до Німеччини, Америки, Єгипту та інших країн світу в агенції організовують тури Україною. Цього року популярності набрав Заліщицький напрямок. Однією з візитівок такого туру є оглядовий майданчик в селі Хрещатик. Звідси відкривається унікальний панорамний вигляд на Заліщики та навколишні села. А ще добре видно Іоано-Богословський чоловічий монастир.

– Це оглядовий майданчик, з якого видно всі Заліщики і те, як їх обмиває Дністер, видно Дністерський каньйон. Село Хрещатик знаходиться на території Чернівецької області, – додає Артур Андрійовський.

До цього туру також входить і поїздка до урочища Червоного. Де знаходиться Червоноградський замок та найвищий в Україні Джуринський водоспад, висотою понад 16 метрів.

– Інколи не потрібно їхати в інші країни для того, аби побачити цікаві місця. Наша область багата на класні місця. Ми пропонуємо тур вихідного дня з Тернополя до Заліщицького краю. Крім того, що ви бачили, можна подивитися на замки Теребовлянщини та Чортківщини, Зоопарк. Подорожуйте з Мандрівником Україною та світом, – каже керівник туристичної агенції “Мандрівник” Володимир Скакун.

Христина Луцик, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK