Тернопіль

Тернополян закликають долучитися до благодійного марафону заради онкохворих дітей

Вони ще не розуміють усю серйозність своєї хвороби, але вже звикли місяцями жити у лікарняній палаті. Безкінечні ін’єкції та хіміотерапії, усе для того, щоб врятувати маленьке життя. Попри важку недугу вони не розучилися мріяти. Телеканал “Тернопіль 1” започатковує новий проект до Великодня “Маленькі пацієнти з дорослою недугою” і запрошує тернополян стати благодійниками. Про що мріють пацієнти гематологічного відділення, у сюжеті Тернопіль1.

Ангелінці Труфен лише чотири роки, але вона вже пережила складну операцію. Кілька місяців тому їй поставили страшний діагноз – нефробластома. З нами дівчинка спілкуватися соромиться, тож про її мрії розказує мама.

“Вона колись любила гратися всім, а тепер немає того настрою. Вона мріє про акваріум, відерце для прибирання, а тепер машинками любить ще гратися”, каже мама дівчинки Марія.

У сусідній палаті – Олег Сембелерус з села Кривче Борщівського району. Хлопчик вже рік бореться з тератобластомою. Тому жити у лікарняній палаті вже звик. На тумбочці його улюблений автопарк. За словами мами, іграшкові автівки для нього все.

А Дениско Москалюк мріє про новий планшет. Разом з мамою приїхав до лікарні з села Глибочок Борщівського району. Від початку року хлопчик бореться з ембріональна рабдоміосаркомою. Свою мрію хлопчик озвучує несміливо. Каже, що хоче планшет. Мама пояснює, що наразі телефон і інтернет єдині речі, яка допомагає сину заспокоїтись.

Таких маленьких пацієнтів у гематологічному відділенні на стаціонарному лікуванні – 22. На Тернопільщині це єдине відділення, де лікують хворих діток з онкологічною та онкогематологічною патологіями. Завідувач гематологічного відділення КНП “Тернопільська міська дитяча лікарня” Людмила Рудько каже, щороку реєструють 20-22 хворих.

Завдяки волонтерам гематологічне відділення поповнюється необхідним медичним приладдям. Усе для того, щоб полегшити лікування маленьких пацієнтів. Необхідними ліками та хіміотерапією забезпечує держава. Однак нагальна потреба все ж таки є.

“Я б хотіла закликати тернополян, які б перед Великоднем активніше долучилися до здачі крові для діток, які перебувають у нашому гематологічному відділенні на лікуванні”, додає Людмила Рудько.

Аби здійснити мрії та побажання маленьких пацієнтів гематологічного відділення телеканал “Тернопіль 1” закликає усіх тернополян долучитися до благодійного марафону. Ми прагнемо, аби ці дітки бодай на годину, чи кілька хвилин забули про свої недуги, а замість сумних очей ми мріємо побачити на їхніх обличчях посмішку та розуміння, що про них піклуються і дбають.

Приєднуйтесь! Подарунки для онкохворих діток ви можете приносити до нашої редакції за адресою Олени Кульчицької 2А, 4 поверх. Для детальнішої інформації телефонуйте: 0677993977. Пишіть у соцмережах на сторінці Т1новини.

Далі визначимо день і спільно передамо подарунки нашим маленьким героям.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Тернопіль1Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK