Тернопіль

Тернополян просять допомогти маленькому переселенцю з Донбасу

Ігор з сином Давидом нещодавно перебралися з окупованих територій у Тернопіль. Мама хлопчика позбавлена материнських прав, батько виховує Давида сам. У дитини вже є інвалідність по ортопедії. Та нещодавно лікарі знайшли у Давида ще й пухлину.
7700d10571ac78dd4441af12277ad3da_M

Гроші на операцію, яка відбулася у Києві 15 лютого активісти назбирали. Та сьогодні просять коштів для подальшої реабілітації хлопця та утримання їх родини. Батько вже місяць не працює, бо дивиться за сином і перебуває з ним постійно в лікарні.

“Ігор – тато, звернувся на наш Call-центр для переселенців Тернопільщини більше місяця назад у відчаї. На їх долю випало багато складних обставин: Ігор сам виховує сина, маму Давида вже давно позбавили материнських прав, потім переселення із Донецька на Тернопільщину. Хлопчик має інвалідність по ортопедії і отримана новина про пухлину, але хлопці молодці. Міцно тримаються, — зазначила активістка Яна Шкуратова”.

Активісти просять не тільки гроші для родини, але й по можливості принести чоловікам у палату продукти.

Номер карти Приват банку 5168 7420 1258 5646. (Єдине прохання набрати тата, перед тим, як їхати, щоб уточнити, які продукти треба, тел.0687833107).

ТернополяниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK