Тернопіль

Тернополян просять допомогти капітану, прикутому до ліжка після жахливої ДТП

Яхта “Тернопіль” багато часу була однією з головних окрас міста. Та вже два роки судно не виходить на воду, адже її капітан бореться з важкою недугою. Історію чоловіка, який з дитинства жив кораблями і зараз мріє знову стати за штурвал. Про це у сюжеті Т1 Новини.

Кораблі в квартирі капітана Станіслава Стадника скрізь. Тут немає кімнати, в якій не висіла б картина чи фотографія з вітрильником. Капітан яхти “Тернопіль” Розповідає, свою першу байдарку змайстрував ще в підлітковому віці.

“Я цікавився, знайшов інструмент в бабусі в сараї, знайшов фанеру. Ви уявляєте, що таке маленький хлопчик, який сам організував собі майстерню, сам всі інструменти, фанеру, взяв дітей з двору і потягнув їх на річку. І звісно результат був хороший”, каже Станіслав Стадник.

Чоловік розповідає, за життя змайстрував більше десяти різних суден. Від звичайних човнів і до справжніх маленьких кораблів. Та в Тернополі чоловік відомий саме як капітан однойменної яхти, яка багато років курсувала озером.

На “до” і “після” життя Станіслава розділило жахливе ДТП. За збігом обставин трапилося воно неподалік озера, де проводив весь свій вільний час капітан. Вже два роки він прикутий до ліжка. Самостійно близькі капітана зробили тренажер, з допомогою якого він знову почав відчувати кінцівки.

Сестра і мати чоловіка покинули роботу і зараз весь час проводять з ним вдома. Найголовніше для них – якнайшвидше знайти спеціаліста, який займатиметься з Станіславом фізичними вправами.

На реабілітацію чоловіка родина витратили всі кошти. Тому звертаються до тернополян та усіх небайдужих, по можливості допомогти. Ось номер картки, на яку можна переказати кошти хворому тернопільському капітану, аби він знову повернувся на борт: 5168 7426 0078 4254.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK