Тернопіль

Тернопільський винахідник отримав премію ім. Івана Пулюя

Тернопільська обласна організація товариства винахідників і раціоналізаторів України відзначила обласною премією ім. Івана Пулюя доктора технічних наук, професора Романа Гевка.

Він є завідувачем кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету.

«Науковець удостоєний премії за викосі досягнення у винахідницькій та науково-технічній творчості», – повідомили в ТНТУ.

Роман Богданович Гевко — заслужений винахідник України, академік Інженерної академії України, голова Тернопільського відділення Інженерної академії України.

Автор 471 наукових та навчально-методичних праць, з них 5 монографій, 11 посібників і підручників, 288 авторських свідоцтв та патентів на винаходи і корисні моделі. Коло його наукових інтересів: дослідження техніко-економічних показників компонувальних схем і робочих органів коренезбиральних машин та систем для транспортування сипких матеріалів по криволінійних трасах.

Підготував чотирнадцять кандидатів технічних наук. Роман Гевко є членом спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських дисертацій у Львівському національному аграрному університеті та Вінницькому національному аграрному університеті.

Джерело | ТНТУ ім.І.ПулюяLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK