Тернопіль

Тернопільські студенти зустрілися з відомим краєзнавцем (Фото)

На історичному факультеті ТНПУ відбулась зустріч з надзвичайно цікавою людиною, краєзнавцем, екскурсоводом, автором історичного проєкту “Дитинство Тернополя” Тарасом Циклиняком. Про подію йдеться на сайті вишу.

Доцент О.В.Ятищук представляє гостя“Тернополянин не тільки за походженням, але й за покликом душі” – саме так можна охарактеризувати молодого дослідника, який знає про рідне місто більше, ніж будь-який найстаріший його корінний житель.

Зустріч з Тарасом Циклиняком замість запланованої години зайняла дві з половиною, повідомляють на сайті університету. Говорили і про історію Тернополя, і про людей. Власне, історія міста крізь призму життя звичайних людей – цікаво і нестандартно. Модератори зустрічі – професор М.В. Бармак  та доц.О.В.Ятищук.

Студенти, захоплені краєзнавчими розвідками про Тернопіль, не хотіли відпускати цікавого співрозмовника. Десятки запитань та власних історій з життя  від студентської молоді перетворили зустріч в активну бесіду.

Наприкінці майбутні історики отримали у подарунок від Тараса Циклиняка понад вісімдесят цікавих книг.

З вітальним словом - М.В.БармакСтуденти-історики на зустрічі з краєзнавцем Тарасом ЦиклинякомФото з дописуLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK