Тернопіль

Тернопільські студенти дискутували про криптовалюту та облік в майбутньому

Тернопільські студенти взяли участь у модельованому засіданні Всесвітнього конгресу бухгалтерів. Захід відбувся в приміщенні Тернопільського національного економічного університету. Студенти доповідали про штучний інтелект в системі обліку, криптовалюту та особливості обліку в майбутньому. Передає Т1 Новини.

Марія Купер навчається на 4 курсі в ТНЕУ. Для участі у засіданні “Всесвітнього конгресу бухгалтерів” підготувала доповідь про криптовалюту. Студентка з’ясовувала, чи популярний зараз біткоїн і звідки виник термін криптовалюта.

У панельній дискусії разом з Марією взяла участь і Олена Бондарук. Дівчина досліджувала питання штучного інтелекту в системі обліку на прикладі використання дронів. Студентка переконує, що безпілотники в недалекому майбутньому стануть такою ж необхідністю, як комп’ютер або мобільний телефон.

Всесвітній конгрес бухгалтерів відбувається кожних чотири роки в різних країнах світу. Востаннє захід провели у Сіднеї, а вже цього року в Україні. Конгресмени збираються для того, щоб визначити майбутнє в сфері бухгалтерського обліку та обговорити тренди в професії.

В ТНЕУ кажуть, подібні заходи в навчальному закладі відбуваються постійно. Таким чином студенти мають змогу спробувати себе у ролі спікерів, а також подискутувати між собою.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK