Тернопіль

Тернопільські спортсмени завоювали 16 медалей на чемпіонаті

16 медалей. Тернопільські спортсмени продовжують тішити досягненнями. На Відкритому зимовому Чемпіонаті України з велоспорту на треку участь брали 8 наших спортсменів. З Львова привезли 16 нагород. Про це повідомляє канал Тернопіль1.

Першим внутрішнім змаганням для тернопільських велосипедистів цього року став зимовий чемпіонат України. 18-річний Назар Покойовий виступає серед дорослих. Зі Львова спортсмен привіз три нагороди – срібло у гонці скретч, і два третіх місця – у груповій гонці на очки та в гонці медісон серед чоловіків. “Тяжко було, суперники були зі Львова, Миколаєва, це одні із найсильніших суперників. З Харкова теж був сильний хлопчина. Завжди є з ким позмагатися”, каже тернопільський спортсмен з велоспорту Назар Покойовий.

Вдало виступили і юніори. Артем Авдалян і Рома Сирник працюють у парі. Хлопці стали чемпіонами в командній гонці переслідування. На рахунку у них ще й 2 місце в командному спринті.

Загалом на Зимовому чемпіонаті України участь взяли 270 велосипедистів з України, а також із Білорусі. Тренер тернопільських спортсменів виступом підопічних задоволений, адже кожен зміг завоювати медаль. “За відсутності наших основних спортсменів, це досить вдалий виступ, тим більше, що специфіка зимового чемпіонату така, що готуємося ми вдома, через велостанок, тому що дороги практично не було”, додає тренер-викладач з велоспорту Володимир Павелко.

Нині тернопільські велосипедисти в Ужгороді. Там будуть тренуватись і візьмуть участь у перших цього року в Україні змаганнях на шосе.

Яна Полухіна, Віталій КуземкоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK