Тернопіль

Тернопільські дітлахи рятують воїнів АТО квітами

DSC08465У тернопільській обласній бібліотеці для дітей провели майстер-клас «Квітка миру і надії». Усі охочі діти з Тернополя виготовляли паперові квіти в синьо-жовтих кольорах, аби зібрати кошти для воїнів АТО. Патріотичні квіти продаватимуть 24 серпня, у День незалежності України на благодійному ярмарку.

У Тернополі розпочався дитячо-юнацький марафон «Я – українець, я – патріот». В рамках заходу у всіх бібліотеках для дітей впродовж місця будуть проводитись майстер-класи по виготовленню перових квітів кольорів національної символіки в техніці оригамі. Всього проведуть 10 майстер-класів.

Перший з них відбувся у обласні дитячій бібліотеці. Працівники допомагали діткам робити синьо-жовті квіти. Також їм показали відео-ролик про події на Сході.

Готові вироби будуть представленні на благодійному ярмарку 24 серпня на Театральному майдані. Зібрані кошти  передадуть Логістичному центру допомоги бійцям АТО.

«Ми хочемо виховати в наших дітях почуття національної гідності, поваги, любові до Батьківщини і наших захисників. Плануємо залучити якомога більше дітей. Гуртувати дітей навколо спільної справи – це є головна мета людей, які займаються вихованням», – розповідає працівник центру фізичного здоров’я населення Наталя Собчак.

Долучитися до заходу запрошують усіх охочих діток віком від 7 до 15 років. Всі майстер-класи розпочинаються о 15:00.

Організували марафон працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Управління у справах сім’ї молодіжної політики і спорту та Тернопільська міська рада.

Графік та місце проведення майстер-класів:

Обласна дитяча бібліотека – 23 та 30 липня

Бібліотека №5 для дітей – 28 липня та 4 серпня

Обласна бібліотека для молоді – 5 та 12 серпня

Бібліотека №3 для дітей – 13 серпня

Центральна дитяча бібліотека – 18 серпня

DSC08454 DSC08471

DSC08452 DSC08456 DSC08462 DSC08470 DSC08472

Юля ШвецьLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK