Тернопіль

Тернопільська спортсменка стала чемпіонкою України

Чемпіонкою України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2006-2008 рн. (U-15) стала тернопільська спортсменка Катерина Кондратенко, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

08020fb6f2134e5ce2aef25eccb0c45d60866fa846111Змагання тривали у Харкові. Наша землячка, вихованка ТОДЮСШ з літніх видів спорту і обласної ШВСМ, виступаючи у ваговій категорії до 58 кг, посіла перше місце. Як ідеться на Інтернет-сторінці школи, всі чотири поєдинки Катерина зустрічалася з призерами України минулих років, проте це не завадило їй перемогти у трьох “чисто на туше” і одному – “чисто за явною технічною перевагою” та здобути золото. Ця нагорода, до речі, стала для Катерини Кондратенко путівкою на чемпіонат Європи, який через місяць відбудеться в Болгарії.

Близькою до медалі була ще одна вихованка ТОДЮСШ з літніх видів спорту Надія Шимків, яка у ваговій категорії до 36 кг з мінімальним рахунком 1:2 поступилась майбутній чемпіонці, а потім програла призерці України в поєдинку за вихід у “бронзовий фінал”. Відтак в результаті у Надії – четверте місце.

До змагань наших борчинь підготував тренер-викладач Сергій Кондратенко.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK