Тернопіль

Тернопільська школа отримала унікальний подарунок від матері Андрія Скрябіна

Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» отримав дарунок від матері Андрія Кузьменка. Це оригінальні дзвіночки, які вона виготовляє власноруч. Про це повідомив у фейсбуці директор цієї школи Олександр Остапчук, який колекціонує дзвіночки.

– Журналіст і великий знавець історії розвитку пісенного мистецтва Михайло Маслій познайомив нас із мамою Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) – Ольгою Михайлівною, яка виготовляє оригінальні дзвіночки. На них зображений нотний стан і перші рядки пісень, які виконував син, – розповів Олександр Остапчук.

Так виникла ідея зібрати дзвіночки з рядками пісень Кузьми. Також вони попросили Ольгу Михайлівну виготовити дзвіночки з першими рядками пісень, які виконував Назарій Яремчук.

– Ми отримали першу бандероль з дзвіночками. Окрім пісенних дзвіночків є ще серія дзвіночків-ангелочків. Чарівний вигляд!, – поділився враженнями директор школи.

Першими відкрили бандероль з дзвіночками представники учнівського самоврядування. Окрім цього, мама Андрія Кузьменка передала навчальному закладу буклети з 50-ма відомими афоризмами свого сина.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK