Тернопіль

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала апарат за мільйон гривень

Апарат штучної вентиляції легень, який рятуватиме життя найменшим тернополянам, передали міській дитячій лікарні. Прилад не лише підтримуватиме дихання маленьких пацієнтів у відділенні інтенсивної терапії, а й допомагатиме організму дитини швидко адаптуватися до нових умов.

“Він спроектований так, аби замістити функцію дихання і одночасно думаючи про те, аби не пошкодити пацієнту”, – каже завідувач відділення інтенсивної терапії ТНКП “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” Ігор Чорнота.

Придбали прилад за кошти зібрані благодійним фондом ПриватБанку “Допомагати просто”. Вартість такого апарату близько 1 млн гривень. Директор тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович каже, цей прилад практично не потребує участі персоналу в лікувальному процесі.

Це вже другий спільний проект фонду “Допомагати просто” і Тернопільської міської дитячої лікарні. У лютому фонд передав ліки від кору діткам в інфекційне відділення.

«Більше 160 млн грн було зібрано з початку заснування, це з 2011 року. Приєдналися майже мільйон небайдужих українців і з кожним роком естафета цього добра поширюється, кількість людей, які допомагають збільшується”, – додала представниця БФ “Допомагати просто” Юлія Хаєцька.

Міський голова Тернополя каже, радий, що тернополяни активно підтримують такі благодійні ініціативи. Ця допомога дітям і їх сім’ям дуже важлива, адже разом влада і громада мають більше шансів рятувати життя.

«Я сьогодні хочу подякувати ще раз представника ПриватБанку і фонду “Допомагати просто”, тому що це не перша їх допомога. Вони показують прекрасний приклад всім як бізнес має бути соціально активним. Сподіваюсь, що співпраця буде продовжена. Те обладнання, яке купляється за бюджетні кошти це добре, але ми завжди будемо раді всім, хто допоможе в даному питанні”, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Напередодні для персоналу відділення інтенсивної терапії провели лекцію, де розказали про особливості роботи з приладом. І вже заразі апарат готовий рятувати життя найменшим тернополянам.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK