Тернопіль

Тернопільщина здійснює зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами із 102 країн світу

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні-вересні 2020 року становили, відповідно, 76,2 млн. дол. США та 7,5 млн. дол. Порівняно з січнем-вереснем 2019-го, експорт збільшився на 3,9%, імпорт – на 16,5%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 68,7 млн. дол.

фото-послЗовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами із 102 країн світу. Експортні послуги надавали 62 підприємства області, імпортними користувалося 64.

До країн Європейського Союзу експорт послуг становив 84,4% від загального обсягу експорту, імпорт послуг з цих країн – 92,0% від загального обсягу імпорту.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті послуг була Польща (76,8% обласного експорту та 42,7% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експорту послуг здійснювались до Індії, Нігерії, США, Естонії, Швейцарії та Швеції, імпорту послуг – з Бельгії, Німеччини, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Словаччини, Туреччини та Литви.

Основу структури експорту-імпорту послуг складали послуги з переробки матеріальних ресурсів, послуги, пов’язані з подорожами, транспортні послуги, послуги у сфері телекомунікації, ділові послуги, комп’ютерні та інформаційні послуги. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK