Тернопіль

“Тернопіль виділив домовлену частину коштів на завершення “Водної арени”. Чекаємо на відповідь уряду”, – Сергій Надал

У Тернополі продовжується будівництво Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена». Цей Центр дуже важливий для міста. Тут можна буде приймати міжнародні змагання з видів спорту, які проводяться на «тихій воді».

vodna-arena-750x375“В Тернопіль приїдуть спортсмени світового рівня і їх вболівальники, це принесе неабиякий дохід як бюджету громади, так і приватним підприємцям.

Зараз будівництво «Водної арени «Тернопіль» вже на етапі завершення. Але цей комплекс надто масштабний, аби втілити його своїми силами. Тому ми працюємо на умовах співфінансування з державою: частину коштів виділяємо ми, а частину – уряд.

Тернопільська громада вже виконали домовленість і виділила свою частину грошей. Тепер чекаємо на кошти з держбюджету. У планах – вже цього року повністю завершити будівництво комплексу та провести перші змагання всеукраїнського або й світового рівня”, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал

Нагадаємо “Водна арена” це масштабний проект, який вдалося реалізувати на набережній ставу. Це – центр веслування та водних видів спорту. Тут створені оптимальні умови для того, щоб спортсмени тренувалися і показували хороші результати.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK