Тернопіль

Танцюристи колективу «Глорія-Бай» із Тернопільщини відправилися підкоряти світові п’єдестали

З Байковець до Болгарії. Танцюристи народного аматорського хореографічного ансамблю танцю “Глорія-Бай” відправились на фестиваль “Сузір’я в Несебрі”. Він вважається одним із найпопулярніших та найколоритніших культурних заходів у болгарському місті. Цього року туди з’їдуться колективи з 28 країн.

“Ми не вперше їдемо в Болгарію, а вже вчетверте. До того ми були в Туреччині, Грузії, Сербії, Німеччині, відвідуємо конкурси, фестивалі”, – каже балетмейстер ансамблю “Глорія-Бай” Лілія Вельган.

Загалом на танцювальний конкурс з Байковець їде 45 дітей. Це дві групи, старша і середня. Діти представлятимуть українські танці. Ліля каже, для юних танцівників поїздка безкоштовна, адже фінансово допомогла Байковецька ОТГ.

Свою дочку проводжає на фестиваль до Болгарії і мешканка громади Ольга Башняк. Каже, дівчинка займається танцями вже більше семи років. Жінка переконана, для дітей це хороша можливість побувати закордоном і поспілкуватись з однолітками з різних країн, а ще розвивати власні таланти.

У Байковецькій ОТГ наголошують, діти –  майбутнє громади. Тому тут дбають про їх відпочинок і дозвілля.

“Попри те все, що є багато господарських питань, особливу увагу ми приділяємо соціальній політиці. І в тому числі ми започаткували у  бюджеті громади видатки на відпочинок дітей, як в таборах, так і на морі: Болгарія, Туреччина, Ізраїль”, – додає перший заступник сільського голови Байковецької ОТГ Микола Дума.

Загалом колектив “Глорія-Бай” у Байківцях діє вже 13 років. Наразі танцю тут навчається 75 дітей з усієї громади.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK