Тернопіль

Сучасний парк із великою кількістю унікальних зелених насаджень облаштують в Тернополі

У Тернополі облаштують новий парк площею понад 10 гектарів. Розташований він буде на території мікрорайону №14. І обмежиться вулицями Тарнавського, Володимира Великого, Липницького і Київською. Тернополяни, які живуть у будинках мікрорайонів “Північний” та “Сонячний” розповідають, про парк мріють вже давно. Бо у цій частині міста живе понад 70 тисяч тернополян, зокрема і молодих сімей з дітьми, а парку немає.

“Для дітей це би було не погано, я би сказала. Я за парк, головне, що не забудовували”, – кажуть тернополяни.

Відповідно до проєкту, територія міського парку буде максимально озеленена декоративними деревами і кущами, а також квітковими композиціями. Рівень озеленення парку складе 65%, запевняють у міській раді. Серед пропозицій та запропонованих проєктів обрали найсучасніший варіант, де найбільше зелених насаджень.

“Ми наголошували на тому, що це має бути сучасний парк, де має бути максимальна кількість різних сучасних інформаційних технологій. Під час проведення конкурсу тернополяни мали можливість ознайомитись з запропонованим проектом і дати свої пропозиції, бачення, зауваження. Було у всіх спільне бажання – зробити якомога більшу кількість, власне, зелених насаджень”, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Відпочинково-рекреаційна зона: зелений амфітеатр навколо виставкового павільйону, сад квітів із “сухим” басейном, майданчик для барбекю, кафе, прогулянкові доріжки серед ландшафтних і скульптурних композицій парку. Дитяча зона: ігрові майданчики для дітей віком 2-6 років, активні ігрові майданчики для дітей 7-12 років. Спортивно-ігрова зона: майданчики для мініфутболу, волейболу, тенісу, екстремальна велотраса, скейтмайданчик, майданчик силових тренажерів. Зона дрібної торгівлі: на головних входах у парку розмістять групи тимчасових споруд торгової діяльності для відвідувачів. Господарська зона: громадські вбиральні, господарська будівля для обслуговування парку, майданчики для тимчасового паркування автомобілів відвідувачів парку. Акцентом парку стане виставковий павільйон сучасного мистецтва і науки. Його спорудять у формі соняшника.

Оля Боднар, Оксана адорожна,Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK