Тернопіль

Степан Барна звернувся до Зеленського звільнити його із займаної посади (відео)

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини,  Зеленський,  Барна,  ОДА«Для мене президентські  вибори 21 квітня, під час яких переміг Володимир Зеленський, були принциповими, – наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час прес-конференції-звіту за чотири роки роботи на даній посаді, пояснивши це тим, що належить до команди попереднього Президента України Петра Порошенка. «Я вважаю, що моя справа була продемонструвати свою позицію і я не збирався і не збираюся «перевзуватися», – зазначив він.

Нагадаємо, Степан Барна ще 23 квітня зробив заяву, що залишається в політиці та буде продовжувати боротися з викликами, котрі є перед нашою державою та Тернопільською областю зокрема.

«Я буду стояти на позиціях вступу України в НАТО як елемент системи безпеки, а також  – у Європейський Союз, за що віддавали життя наші хлопці на Майдані та воїни на Сході нашої держави. Принципово не поділяю позиції ревізії одного й другого, що закріплено у нашій Конституції», – підкреслив Степан Барна.

«Я вкотре звертаюся до Президента України Володимира Зеленського, враховуючи, що 17 травня написав заяву про звільнення, і що уже є постанова кабміну, яка погоджує моє звільнення, я чекаю того, щоб моя позиція про відставку була прийнята. Це принципово і правильно», – акцентував голова ТОДА.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK