Тернопіль

Стало відомо, скільки мільйонерів проживає на Тернопільщині

Минуло чотири місяці кампанії декларування доходів за 2019 рік. Упродовж цього періоду декларації про отримані доходи подали 4825 жителів Тернопільської області. З них 2260 осіб зобов’язані були задекларувати свої статки, а 2565 декларантів вирішили скористатись своїм правом на податкову знижку. Звісно, що ситуація із запровадженням карантину суттєво вплинула на хід кампанії декларування. Тому порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість поданих декларацій зменшилась. Проте відрадно, що перенесено терміни подання декларацій про майновий стан і доходи до 1 липня 2020 року. Тож сподіваємося, що конституційний обов’язок виконають усі бажаючі.

Загальна сума задекларованого доходу становитдоларь 379,7 млн гривень.

Загальна сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 11 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,1 млн грн військового збору.

Про отримання мільйонних статків заявили 25 осіб. Загальна сума задекларованого мільйонерами доходу склала 147,5 млн гривень. Серед основних джерел, з яких отримали мільйонні доходи, такі: спадщина чи дарування (5 осіб), продаж нерухомого та рухомого майна (4 осіб), незалежна професійна діяльність (4 громадяни), інвестиційний прибуток (2 особи) тощо. Мільйонери мають додатково сплатити 2,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 300 тис. грн військового збору.

Про отримання іноземних доходів заявили 18 громадян та задекларували 4,1 млн грн доходу. Також 19 осіб задекларували 7,7 млн грн інвестиційного прибутку. Отримання доходів від здачі в найм майна стали причиною подати декларації для 143 мешканців області. Вони задекларували 8,8 млн грн таких доходів. Про отримання спадщини та дарування на суму 93,8 млн грн заявили 748 осіб, а продаж рухомого та нерухомого майна – 467 декларантів на суму 65,2 млн гривень.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK