Тернопіль

Спиртзавод на Тернопільщині продали за рекордну суму

На приватизаційному аукціоні за 120 млн грн було продано Марилівський спиртзавод, розташований на Тернопільщині.

aukcionЗа об’єкт приватизації на торгах змагалися дві компанії, а стартова ціна зросла у 2,2 разів – з 54,7 млн. грн.. до 120 млн. грн.

Марилівський МПД вважатиметься офіційно приватизованим після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку.

Зазначається, що разом із правом власності на актив інвестор також отримає можливість участі в новому ринку виробництва спирту.

За словами очільника Фонду держмайна Дмитра Сенниченка, новим власником Марилівського МПД стане спільне підприємство ZERNOFF – найбільший молдавський завод з виробництва етилового спирту.

“Спільне підприємство передбачає наявність іноземних інвестицій, тож донедавна монополізований український ринок спирту починає завойовувати впевнену зацікавленість не лише вітчизняних, а й іноземних гравців. Не скажу, що ми надто здивовані, адже на усіх моїх численних зустрічах з іноземним бізнесом приватизація активів спиртової галузі завжди отримує окрему порцію уваги. Тепер ця увага починає потроху конвертовуватися у підкріплений інвестиціями інтерес”, – зазначив він.

До слова, 120 млн. гривень, це поки що це рекордна сума, за яку був проданий об’єкт “Укрспирту”.  Наразі проведено сім аукціонів приватизації спиртових активів у рамках демонополізації ринку виробництва спирту.

ДжерелоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK