Тернопіль

Спортивний комплекс сучасного зразка незабаром відкриють у Тернополі

Капітальний ремонт фізкультурно-оздоровчого комплексу та басейну на вулиці Братів Бойчуків розпочали ще на початку вересня. Утеплення і гідроізоляцію басейну уже завершили. Зараз робітники міняють панелі, з яких складались стіни приміщення.

“Даний об’єкт збудований в середині 80-х років, відповідно всі стіни, всі комунікації – застарілі. Була необхідність в капітальному ремонті даного спортивного залу, це для повноцінних занять футзалом, баскетболом, волейболом, гандболом”, – каже заступник директора КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту” Святослав Гарин.

У ході реконструкції комплексу заплановано відремонтувати усі внутрішні приміщення, облаштувати трибуни на 500 глядацьких місць, туалети та душових кімнати. Окрім цього, тут оновлять освітлення і зовнішній фасад будівлі. Вартість капремонту 11 мільйонів гривень. Половину з них фінансує міська рада, іншу частину грошей виділили з державного бюджету.

“Передбачено ремонт всіх сендвіч-панелей, передбачено приміщення для роздівалок, для душових, для туалетів, освітлення, система звуку. Цей спорткомплекс має бути сертифікований, тому що в ньому мають проходити спортивні змагання у відповідності до українських і міжнародних норм”, – наголошує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Завершити проведення робіт із реконструкції планують до кінця поточного року. Уже з нового 2020 року діти зможуть займатись у сучасному оновленому спортзалі.

Оля Боднар, Антон Марчевський, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK