Тернопіль

Спецтранспортом у Тернополі зможуть користуватися працівники підприємств, які відновили свою роботу

Про це повідомив міський голова Сергій Надал:

“У нашому місті з четверга, 14 травня, тернополяни, які працюють на підприємствах, що відновили роботу з 11 травня, зможуть скористатися спецтранспортом. Пасажирам із собою потрібно мати довідку з роботи, що вони дійсно працюють на цьому підприємстві, а також документ, який посвідчує особу. Увага: для пасажирів вхід у спецтранспорт – лише у масці. Також я прошу вас дотримуватися соціальної дистанції: і в автобусі, і на роботі.
Згідно постанови Уряду з 11 травня запрацювали магазини непродовольчих товарів, у тому числі у приміщенні торгово-розважальних центрів. Також роботу відновили салони краси і перукарні, стоматології, літні майданчики у закладах громадського харчування, заклади побутового обслуговування, дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів.
З 13 травня у нашому місті почнуть працювати лише два продуктові ринки: Тернопільський центральний ринок і «Овочевий ринок» на вулиці Шептицького. Пости, які були на в’їзді у місто, відтепер працюватимуть на в’їздах на продуктові ринки і там вимірюватимуть температуру тіла підприємцям, які приїжджають з товаром.
Зараз один із найвідповідальніших моментів. Будь ласка, зберігайте соціальну дистанцію навіть зі своїми знайомими, колегами по роботі. Попіклуйтеся про близьких людей, які залишаються в зоні ризику. Здоров’я нам усім! Бережіть себе, своїх дітей і батьків!”Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK