Тернопіль

Сьогодні у Тернополі 60 юнаків, які проявили мужність боронити державу, відправили на службу

Юнаки з Тернопільщини поїхали на строкову службу в армію. Весняних призовників урочисто проводжали сьогодні рідні, військові, влада краю та міста. 60 майбутніх військовослужбовців з Тернопільщини нестимуть службу у Львівській, Черкаській та Київській областях. Повідомляє Т1 Новини.

Слова прощання, сльози на очах матерів та обіцянки захищати Україну. Близько 60 призовників із Тернопільщини сьогодні провели на строкову службу в Збройні Сили України. Тернополянин Юрій Голуб розповідає, в армію йде за власним бажанням, бо там, переконаний, стане справжнім чоловіком.

Служити хлопець буде 1,5 роки, переконаний, служба в Україні повинна бути за контрактом, а наша держава має вступити в НАТО. Провести своїх синів, братів та коханих прийшли рідні та близькі. Кожен сьогодні хвилюється за свого призовника, але пишаються їх вибором та патріотизмом.

Призовники – хлопці з Тернопільщини, віком від 20 до 27 років. Їх відправлять до навчального центру державної прикордонної служби.

“Протягом тижня до Великодніх свят на строкову службу у Збройні Сили України планують відправити ще 180 призовників до різних формувань. Співпала призовна кампанія з виборами Президента. Деякі складнощі з оповіщенням призовників, але переконаний, що виконаємо поставлене завдання, яке нам визначила держава”, каже в.о. військового комісара Тернопільського військового комісаріату Олександр Скумбрій.

Олександр Скумбрій запевнив, цих хлопців в зону ООС не відправлятимуть. Поблагословити на щасливу службу прийшли військовий капелан, представники влади міста та краю.

Оксана Рогачук, Тарас Трон, Володимир Сосна, Павло Верхолюк Тернопіль 1Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK