Тернопіль

“Сьогодні у мене другий день народження”: відома блогерка не впоралася з кермуванням на Тернопільщині

Олександра Пустовіт, більш відома як Саша Бо, – перший україномовний блогер мільйонник. За життям дівчини у соцмережі стежить більше півтора мільйона людей.

Днями своїх підписників дівчина шокувала звісткою – вона ледь не розбилася, коли їхала забирати синів, які гостювали у Тернопільській області.

 

View this post on Instagram

Сьогодні у мене другий день народження. Їхала в Гусятин до батьків забрати сина. Коли проїхала Бучач, почалась сильна злива. Просто стіна дощу. Я вирішила не зупинятись, а продовжити помаленько їхати і перечекати зливу в Чорткові, де живуть мої бабуся з дідусем. Так от, перед самим Чортковом на дорозі налило півметра дощу. Їхала близько 50км/год. На роздоріжжі злегка повернула вліво. Машину почало носити в сторони. Я втримала кермо, і якби не мокра трава, я б вже давно успішно зупинилась. Але машина "проїхала" боком метрів з 10. Ніхто не постраждав. Ні я, ні мій білий кінь. Я навіть жартувала, що кава не розлилась:) Я тільки погнула маленьку молоду вишню, дуже шкода деревце🍒 Дідусеві довелось зрізати його. І з обочиною пощастило, бо вона була досить просторою. Я в сорочці народилась. Зустрічна машина була далеко. Біля мене одразу зупинились запитати, чи все гаразд. А потім я заплакала😢 Так голосно, зі страху. А якби я не змогла вийти неушкодженою з такої екстримальної ситуації? Наука на все життя. Не бійтесь запізнитись в дощ. Бо можна взагалі не доїхати. Зупиніться, перечекайте зливу🙏🏻

A post shared by SASHA PUSTOVIT (@sashaabo) onLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK