Тернопіль

Сльози щастя та незабутні спогади: відома школа Тернополя відсвяткувала поважний ювілей

“Сьогоднішнє свято – 75 років, кажуть, що це пенсійний вік, але ні, це лише початок. Це початок розвитку, спілкування і піднесення школи”, – каже директор ТЗОШ №10 Андрій Газилишин.

У 10-ій школі працюють натхненники і справжні фахівці своєї справи. Надія Стоян приєдналася до дружнього колективу нещодавно, та дітей встигла полюбити, до школи і колег – прив’язатися.

“Працюю недовго з колективом, але бажаю колективу і новому директору, перш за все, мужності, стійкості, мудрості, щоб в майбутньому будувати нову українську школу”, – додає методистка заочно форми навчання ТЗОШ №10 Надія Стоян.

Найкращі педагоги на сцені театру отримали нагороди з рук міського голови Сергія Надала. Це як знак поваги до невтомної вчительської праці.

Руслана Томащук більше 30 років запалює серця маленьких першокласників. Сьогодні вона одна з тих, хто отримав нагороду. Каже – це визнання її багаторічної роботи і приємно, що заслуг не забувають.

За 75 років у школі змінилося 15 директорів. Зараз тут навчаються понад 800 учнів і 80 вчителів. Нове керівництво каже, що у майбутньому запланували багато цікавих проектів, аби навчання було комфортним і цікавим.

Ольга Боднар, Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK