Тернопіль

Сергій Надал: “Тернополяни досягнули свого! Уряд зняв посилені карантинні обмеження з міста”

Відбулася селекторна нарада міністра розвитку громад та територій, міністра охорони здоров’я, міністра Кабінету міністрів та міських голів, очільників адміністрацій.

«Я озвучив позицію тернополян: місто має працювати. Людям потрібно користуватися громадським транспортом, ми не можемо закрити магазини, батькам потрібно залишати дітей у дитячих садочках. Також потрібно відновити нормальне залізничне сполучення. Тернополяни запланували відпустки, придбали квитки, а посадку в поїзд на станції «Тернопіль» досі не дозволили, – розповів Сергій Надал. – Епідеміологічна ситуація у нашому місті відповідає зеленому рівню безпеки і зі мною у цьому погодилися».

Вчора над вечір стало відомо, що на засіданні Державної 117413223_1586522064865118_1781929198125747333_oкомісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Тернопіль перевели із «червоного рівня» епідемічної небезпеки до «жовтого рівня» з 8 серпня. «Хоча по всіх показниках ми відповідаємо зеленому рівню безпеки. Тому дії Уряду мені незрозумілі. Немає стабільності і системності в їхній роботі», – сказав очільник Тернополя.

З 8 серпня мали б відновитися зупинки потягів далекого сполучення на станції «Тернопіль».

«Чекаємо цього рішення від «Укрзалізниці». Шкода, що деякі урядовці не мають сміливості визнати свої помилки по відношенню до українського народу. Я сподіваюся, що тепер Кабмін йтиме на діалог з місцевою владою не лише тоді, коли виникає хвиля обурення, а щоразу коли приймає життєво важливі для міст і країни в цілому рішення. Це не стосується лише карантинних норм. Це стосується планування і впровадження нових реформ. Потрібно слухати свій народ. Слухати, чути і виконувати. Бо влада це і є народ. Ситуація з коронавірусом у всьому світі складна. Тернопіль також незабаром може перевищити реальні показники захворюваності і ми реально будемо приймати складні для міста рішення, порадившись з містянами. І в часи великих бід, і в часи небезпек завдання міських рад – захищати своїх містян як від природніх катастроф, так і чиновницького свавілля», – додав Сергій Надал.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK