Тернопіль

Щоб зліпити вареники для бійців тернопільським волонтерам потрібні помічники

аТернопільським волонтерам потрібні помічники для того, щоб приготувати вареники для українських воїнів на передовій. Збираються добродії регулярно у традиційному місці – «Бункері С».

Для того, щоб воїни поласували улюбленими варениками зусилля докладають тернопільські волонтери «Бункеру С» разом з усіма небайдужими людьми. Смачна пожива до вподоби бійцям з усіх куточків України. Тому, долучатися до приготування запрошують усіх охочих. Допомагати можна і продуктами: картоплею, яйцями, цибулею чи смальцем, а також харчовими пластиковими відерками (5 літрів).

«Вареники – це не лише пожива для організму, а й психологічна зброя. Сепаратистам вареників ніхто не робить і про них не дбають. Тому, нашим воїнам важлива будь-яка підтримка і допомога! Воїнам приємно і важливо знати, що про них турбуються тернопільські жінки і дівчата! Долучайтеся до допомоги, адже війна ще не закінчилася і важливо допомагати не лише зброєю, а й психологічно і продуктами», – поділився волонтер Андрій.

Долучитися до ліплення вареників можна за номером телефону: 097 225 06 88 (Андрій) та за адресою: м. Тернопіль, вул. Старий ринок 1а (у підвальному приміщенні фіздиспансеру).Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK