Тернопіль

“Романтичні ліхтарі”: тернополянин створює унікальні вироби для домашнього затишку (ФОТО)

Тернополян Віктор Сисак знає, що робити, аби створити в кімнаті романтичну атмосферу – для цього чоловіку потрібно лише запалити ліхтарик ручної роботи.

Тернопільський умілець узявся з виготовлення ліхтарів, оскільки хотів продуктивно використати вільний час. До того ж будь-яка нова справа, яка потребує прояву вміння, креативності та фантазії, завше захоплює пана Віктора.

Отож якось дружина тернополянина з нагоди важливої дати подарувала чоловіку дерев’яний ліхтарик, який придбала за кордоном.

Як інформують “Тернополяни“, Віктору настільки сподобався подарунок, що чоловік захотів самотужки й собі спробувати зробити подібний витвір. Певний час вивчав, як скріплені деталі, які матеріали потрібні для створення рукотвору і взявся за втілення задуму.

“У місцевого столяра замовляю потрібного розміру шматки деревини. Також окремо доводиться замовляти і скріплюючі матеріали – завіси, ручки для ліхтаря. Коли зберу докупи усі потрібні елементи – сідаю за роботу. З’єдную, прикручую, вставляю усі потрібні деталі, фарбую деревину.

Така робота займає у мене декілька годин. А найважче з цього всього – знайти хорошого майстра, у якого можна придбати якісний матеріал. Майстрів, звичайно, є багато, та не всі виконують свою роботу якісно, на совість. Бо для мене вважливо, аби мої ліхтарики виглядали ідеально, добре відкривалися, а деревина не псувалася з часом.

Ліхтарі називаю романтичним. Вони побудовані таким чином, що на своєму даху мають вирізані сердечка. Відповідно, якщо у середину виробу поставити свічку – виходить проекція двох сердечок на стелю кімнати. Оскільки всі матеріали для рукотвору мають високу якість, виріб доволі затратний. Бо щоби зробити щось гарне та надійне, не зробиш це із другосортних матеріалів”, — розповів Віктор Сисак.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK