Тернопіль

Роботу тернопільської міськради проаналізує гість з Америки

11401584_10153118412244930_3019605129633732707_nУ Тернопіль в рамках проекту «Ефективне урядування через впровадження демократичних стандартів» завітає Джозеф Девлін. Він – керівник апарату віце-мера м. Сакраменто. Основна мета його роботи – зробити місцевий уряд технологічно розвиненим, інноваційним та ефективним.

За словами Максима Черкашина, помічника міського голови Тернополя, в рамках проекту Джозеф вивчає досвід України, аналізує наскільки відкритими та близькими до громад є муніципалітети.

«Що ж до Тернополя, то у нас також є унікальний в Україні досвід – це проект з відеоспостереження (понад 200 камер), Wi-Fi у парках та тролейбусах, он-лайн трансляції сесії міської ради. Окрім того деякі структурні підрозділи міської ради мають власні сторінки у Facebook, що дозволяє мешканцям розповісти на них про проблеми та сприяє швидшому їх вирішенню», – розповів Максим Черкашин.

Гість з Америки перебуває поки у Дніпропетровську. В Тернопіль завітає у понеділок, та пробуде у місті 2 дні. Службовця з Сакраменто ознайомлять із системою електронного голосування в раді, електронним документообігом, проведуть екскурсію Центром надання адмінпослуг. Також продемонструють новий напрямок – платформу «Відкрите місто». На ній люди активно повідомляють про проблеми і відслідковують їх вирішення.

У міській раді сподіваються, що Джозеф Девлін оцінить на якому етапі розвитку перебуває електронне урядування Тернополя та надасть власні пропозиції щодо його удосконалення.

Окрім державної служби Джозеф є активним громадським діячем. Він створив стипендіальний фонд у розмірі $50,000 для участі малозабезпечених та малоуспішних дітей у літніх програмах. Стипендії забезпечують уроки з плавання, командні змагання і забезпечення тренувань з безпеки на воді в тому числі працевлаштування молоді з 16 років, що може змінити життєвий досвід дитини у майбутньому.

На думку Максима Черкашина, Джозеф продемонструє тернопільській молоді як розвивати себе, щоб стати успішним.

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK