Тернопіль

Про ООН та її цілі дізналися тернопільські школярі під час “найбільшого уроку”

Найбільший урок у світі. Тернополяни долучились до обговорення проблем екології. В рамках заняття шукали шляхи подолання проблем навколишнього середовища та його забруднення. Разом із амбасадорами проекту не лише весело, а і пізнавально провели учні час. Головне – окреслили методи, якими будуть покращувати стан екології цілої планети. Передає Т1 Новини.

Дружньо, весело, а головне пізнавально. Саме так пройшов сьогодні в місті “Найбільший у світі урок”. Отримав він таку назву через те, що проводять таке заняття у всіх країнах, для людей різного віку.

Ми побували на найбільшому уроці у четвертій школі. Тернопільські учні 7-8 класів говорили про проблеми екології, з’ясовували як зупинити забруднення навколишнього середовища. І опираючись на головні цілі ООН висловлювали свої пропозиції.

Школярі були настільки активними та уважними, що організатори переконались – вони свідомі жителі планети та розуміють масштаби можливої катастрофи, якщо населення не почне думати про повітря і здоров’я планети.

Про цілі ООН щодо розвитку суспільства в напрямку екології розповідали амбасадори молодіжної організації “AIESEC”. Вони розуміють, що світ йде вперед, а тому зараз слід використовувати новітні методи аби доносити до людей інформацію. Особливо, якщо це стосується проблеми навколишнього середовища. Лектори з досвіду знають, що інформацію, подану цікаво і неординарно, люди сприймають краще.

“Це дуже важливо, адже ми передаємо це дітям. Вони повинні знати про проблеми та шляхи їх подолання. Зазвичай їм пропонують прості рішення – сортувати сміття, але це не єдиний вихід”, зазначає амбасадор проекту “Найбільший урок у світі” Марія Мороз.

Говорили під час найбільшого уроку про переробку відходів, еко-продукти, сортування сміття.

До проекту долучилось 20 тернопільських шкіл та 18 обласних. В загальному провели близько 50 уроків. На проведення яких, з обласного бюджету виділили 15 тисяч гривень.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK