Тернопіль

Правоохоронці перевіряють дотримання карантину на Тернопільщині

каратнин тернопіль

На Тернопільщині спеціальні мобільні групи контролюють роботу серед громадян щодо необхідності дотримання карантинних заходів.

Так, з початку 2022 року представники мобільних груп склали 40 протоколів на заклади громадського харчування, магазини та перевізників. 349 постанов працівники рейдових груп винесли за порушення маскового режиму.

“Окрім цього особливу увагу приділяється роз’яснювальній роботі серед перевізників щодо необхідності дотримання карантинних вимог, а також роз’яснення щодо відповідальності громадян та перевізників у випадку порушення протиепідемічного законодавства”, – зазначають у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

У поліції додають, що впродовж 2021 року правоохоронці винесли 17662 постанов на правопорушників, які перебували в громадських місцях без засобів індивідуального захисту та склали 2899 адміністративних протоколів на суб’єктів господарювання

Працівники поліції  застерігають громадян від користування підробленими COVID-сертифікатами. За використання підроблених довідок чи сертифікатів передбачене кримінальна відповідальність. Яка передбачає сплату чималого штрафу або обмеження волі на строк до 2-х років.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK