Тернопіль

Понад 10 тисяч гривень: де у Тернополі знайти високооплачувану роботу

Зарплата від 10 тисяч гривень. У Тернополі на ярмарку вакансій представили 100 професій, які дозволяють працювати за фахом і заробляти чималі гроші.

Роботодавці чотирьох підприємств Тернопільщини представили різні сфери послуг, за які в області готові платити 10 тисяч, повідомляє Т1 Новини.

Вже близько місяця тернополянка Людмила шукає роботу. За освітою вона економіст, тому точно знає на які професії звертати увагу. Сьогодні у центрі зайнятості жінка обирає з-поміж запропонованих вакансій. Каже, головні критерії – гідна зарплата і гарні умови праці. А також Людмила хоче працювати на керівній посаді.

“Мене попередили про такий ярмарок вакансій, що буде великий вибір і якщо мені щось підійде, то я можу підійти сюди і поспілкуватись з кожним роботодавцем. Мене це дуже зацікавило, тому я тут”, – каже учасниця “Ярмарку вакансій” Людмила.

“Ярмарка вакансій із зарплатою більше 10 тисяч гривень” – це захід, на якому зібрались люди, яким потрібна робота. Тут представили понад сотню вакансій, з різними спеціальностями, профілями і оплатою праці. Обирає з переліку і пані Галина. Каже, запропоновані посади їй подобаються, але через певні особливості не може працювати на більшості з них.

“Поки що мені не підходить те, що мені пропонується, бо в мене проблеми з зором, а тут власне акцент на тому”, – каже учасниця “Ярмарку вакансій” Галина.

Цьогоріч на “Ярмарку вакансій” зібрали пропозиції від 4 підприємств. У центр кажуть, акцент робили на професіях з високою заробітною платою. До прикладу, в нашій області добре оплачується машино-будівна галузь. Крім того, гідні умови праці і відповідні гроші пропонують у сфері торгівлі, транспорту і виробництва.

“За даними нашої податкової у липні таких роботодавців десь біля 200 підприємств. У місті Тернополі і  районі біля 12% населення, які працюють на таких підприємствах офіційно, отримують таку зарплату і ми також хочемо популяризувати ті підприємства, бо скажу вам насправді, що помагаючи їм, ми розуміємо, що вони помагають усім іншим. Вони платять офіційну заробітну плату, вони сплачують єдиний внесок, вони сплачують всі податки, таким чином підтримують інших інші категорії людей”, – коментує директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк.

У центрі зайнятості додають, співпрацюють з підприємствами, які офіційно працевлаштовують людей. Це важливо для трьох сторін співпраці, адже дає кожному гарантії. А ще, безробітний може обрати цікаву йому сферу і перекваліфікуватись. Для цього є професійне навчання.

Оля Боднар, Тарас Троян, Віталій Куземко, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK