Тернопіль

Поблизу Тернополя пацієнт з інсультом 2 години чекав на «швидку»

Через снігові замети у селі Великі Гаї поблизу Тернополя, машина швидкої допомоги не могла дістатися хворого, в якого трапився інсульт.

Що говорять медики про інцидент, та чи вдалося врятувати чоловіка, – дивіться у сюжеті Тернопіль1.

Дві години добирались медики «швидкої» до пацієнта у Великі Гаї поблизу Тернополя. Виклик на лінію 103 диспетчер отримав вночі 17 січня. Причина виклику – інсульт у 58-річного чоловіка. Медики кажуть, бригада швидкої виїхала вчасно, але вже у Великих Гаях виникли непередбачувані обставини.

ТЕТЯНА СУХАРСЬКА, ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ – ДИРЕКТОРА ЕКСТРЕНОЇ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ З ОПЕРАТИВНОЇ РОБОТИ: «Будівля знаходилася у такому місці, куди дорога веде через міст, під який наша машина швидкої проїхати не змогла. І вони об’їжджали аж через Збаразький поворот на Смиківці з іншої сторони, щоб добратися по даній адресі».

Але, додає Тетяна Сухарська, дорогою автомобіль швидкої медичної допомоги застряг у сніговому переметі. На допомогу викликали працівників управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

АДРІЙ БРИК, ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ ПРЕС-СЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ДСНС В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ: «На місце події залучалось рятувальне відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Особовим складом надано допомогу в транспортуванні лікарів до хворого, а також для визволення швидкої допомоги зі снігового замету».

Медики пересіли до автомобіля рятувальників, який і довіз їх до хворого.

ТЕТЯНА СУХАРСЬКА, ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ – ДИРЕКТОРА ЕКСТРЕНОЇ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ З ОПЕРАТИВНОЇ РОБОТИ: «Приїхали, пацієнт був у важкому стані, там гостре порушення мозкового кровообігу, надали допомогу. Потім пацієнта погрузили у Таврію власну, їхню машину, і вже нею один із працівників ДСНС приїхав у Великі Гаї, перегрузили пацієнта в нашу машину і направили в психоневрологічний диспансер». Тетяна Сухарська додає, цієї зими це вперше, коли «швидка» застрягла дорогою до хворого. Як правило, шляхи усюди розчищенні і медики без проблем доїжджають на місце виклику.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK