Тернопіль

ПЛР-тестування на коронавірус за власним бажанням: яка вартість послуги для тернополян?

У Тернопопільському обласному лабораторному центрі розпочала діяти платна послуга, яка допоможе встановити наявність чи відсутність в організмі людини вірусу Covid-19. Вартість дослідження – 912 гривень для однієї особи.

o_1e81j4osd173415a71560g8m1rrc42-750x375“З 18 липня в нашій державній установі проводяться платні дослідження на наявність вірусу Covid-19. Чому платні? Тому, що категорія людей, які прибули з-за кордону, не входять у перелік категорій людей, яким ці дослідження проводять безкоштовно. Була виведена оплата, в яку закладені вартість тест-систем, робота, енергоносії, забір матеріалу. Ця сума складає 912 гривень”, – каже в.о. керівника Тернопільського обласного лабораторного центру Оксана Чайчук.

Пройти обстеження можуть всі бажаючі. Забір матеріалів проводять щодня до 13:00 години. Розрахуватися за послугу можна як готівкою, так і за допомогою банківської карточки. З собою потрібно мати документ, який посвідчує особу, а також мобільний телефон, на який буде встановлено програму “Дій вдома”.

Файне містоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK