Тернопіль

Платники Тернопільщини спрямували до держбюджету понад 2,5 млрд грн єдиного внеску

Упродовж січня-серпня цього року платники податків нашого краю сплатили 2 млрд 532,1 млн грн єдиного внеску. Додатково забезпечено 261,5 млн грн, оскільки до очікуваних надходжень надійшло плюс 11,5 відсотка. Порівняно з січнем-серпнем 2019 року приріст надходжень із цього платежу склав 89,9 млн грн або на 3,7 відсотка більше.

грошіЦьогоріч у серпні сплатили 308 млн грн, що на 6,9 млн грн більше, ніж торік. Відтак надходження єдиного внеску зросли на 2,3 відсотка.

Станом на початок вересня на Тернопіллі зареєстровано 91190 платників єдиного внеску, з них 65739 фізичних осіб та 25451 юрособа. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом їх кількість зросла на 5085 осіб.

Принагідно нагадуємо, що суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні (виплаті) доходу, в тому числі заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK