Тернопіль

Підприємці з “Фортеці” організували у Чорткові сесію, яка зробить місто кращим

1Передові технології, стратегічні рішення та дієві ініціативи обговорювали учасники сесії у Чорткові. Дійство організував місцевий осередок ВО «Фортеця» у Тернопільській області в рамках реалізації соціального проекту «Україні потрібна революція свідомості».  Долучились громадські організації та активісти.

Метою даного заходу є максимально згуртувати  усіх небайдужих та активних людей, які люблять своє місто, які вірять у його майбутнє і , що головне, готові особисто долучитися до творення цього майбутнього, взяти відповідальність за завтрашній день Чорткова. Організатори кажуть:  будь-який відповідальний господар розуміє, що успіх справи у значній мірі визначається  вмінням її спланувати, визначити основні цілі та пріоритети. Адже, перефразовуючи відомий вислів, місто, яке не має стратегії розвитку, схоже на корабель, який не має цілі, –  воно ніколи не буде мати попутного вітру, розповідають у “Фортеці”.

Чортків, зокрема, перейняв досвід Тернополя.  На запрошення ВО “Фортеця” взяв участь в сесії по формуванню Стратегії розвитку Чорткова і помічник міського голови Тернополя Максим Черкашин.

— Презентував технічні новинки, які ми реалізували в Тернопільській міській раді – Відкритий бюджет, петиції, карта прибирання міста, електронний запис до лікаря, систему віче та ін. Наразі напрацювали бачення розвитку міста та визначили основні ризики. Важливо, що до цього процесу долучились громадські активісти, бізнесмени та місцева влада, — повідомляє Максим Черкашин.

Як зазначила одна з ініціаторів дійства Ольга Шахін, організатори щиро вірять, що запланований захід стане першим кроком у формуванні  дієвої команди свідомих людей, які стануть носіями не проблем, а ідей і стратегій розвитку Чорткова. Адже місто  – це люди, а успішне місто – це успішні та активні люди.

2

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK