Тернопіль

Під час благодійного англомовного аукціону тернополянки зібрали 20 тисяч на лікування дітей

Викладачки іноземних мов організували перший англомовний марафон. Долучилось пів сотні учасників з кількох країн. За участь – жертвували гроші на благодійність. Таким чином зібрали майже 20 тис гривень, які передали на операції дітям з вадами серця, повідомляє Т1 Новини.

“Були учасники з Сполучених Штатів Америки, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Польщі. Ну і України, само собою, з різних міст абсолютно”, – каже співзасновниця Charity music marathon, викладачка англійської мови Людмила Небельська.

Організаторки кажуть – приємно здивовані, що є стільки охочих допомогти, і водночас повчитись. Окрім них перевіряли домашнє учасників ще 5 вчителів англійської. Як і обіцяли – відправляли учасникам фітбек. Кажуть, було складно через великий об’єм роботи, та благодійна мета надихала.

“Учасники присилали домашнє завдання вже після закінчення робочого дня. Тобто це була година 9, 10 вечора. Ну найсмішніше коли прислала Америка повідомлення в 4 ранку, – пригадує співзасновниця Charity music marathon, викладачка англійської мови Людмила Небельська.

“Реальність перевершила очікування”, – так описує враження від марафону співзасновниця Вікторія Прокопченко. Це перший англомовний марафон у Тернополі, тому що долучиться така кількість людей – ніхто не міг уявити. Результатом задоволені усі. Тому вже мають плани на майбутнє.

“Хочемо організувати марафон. Думаємо зробити це навесні в наступному році. Хочемо більш масштабний марафон в плані кількості, і в плані завдань, в плані пісень і географії учасників марафону. Це теж буде напевно музичний марафон, так ми собі це бачимо. І це буде благодійний марафон – однозначно”, – додає співзасновниця Charity music marathon, викладачка англійської мови Вікторія Прокопченко.

Хоч марафон уже завершився та вони досі отримують хороші відгуки від учасників. Та найбільше радіють і учасники, і організатори через те, що зможуть врятувати життя дитині. Зібрані гроші вже передали в центрі дитячої кардіології та кардіохірургії “Охматдит”. Кажуть, поки що суми вистачить лише на кардіологічну операцію одній дитині, але це вже багато. Особливо для родини, які допоможуть.

Оля Боднар, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK