Тернопіль

Петиції в дії: тернополяни просять встановити дитячий майданчик неподалік парку

Відновити дитячий майдачик просять тернополяни. Для цього на сайті Тернопільської міської ради розмістили петицію. Жителі вулиці Бережанська зазначають, навколо багато новобудов та парк, тож тернополяни часто приходять сюди відпочивати з дітьми. А качелі на майданчику старі та можуть в будь-який момент поламатись. Передає Т1 Новини.

Відновити дитячий майданчик на вул. Бережанській, 51 – таку петицію 8 травня подала тернополянка Оксана Вархоляк. Молода мама розповідає, цей майданчик найбільший в районі, тож сюди приходить багато дітей. Крім того, поряд чимало багатоповерхівок, де ігрових зон немає. Оксана зазначає, качелі старі і можуть в будь-який момент поламатись. Тож жінка переконана, майданчик терміново потребує оновлення, нових качель та якісних ігрових зон.

“Страшно. Ми сидимо тільки в пісочку. На качелі лише трішки ходимо. Все, що тут робили – це фарбували лавки тиждень тому і все. Тут страшно дитину саму пускати”, каже авторка петиції Оксана Вархоляк.

Місцеві жителі згідні, такий майданчик – небезпечний: частина ігрових елементів зношені та поламані. Ольга Цеплик розповідає проживає тут 30 років. За цей час якщо і оновлювали обладнання, його швидко ламали хулігани. Тож огорожа навколо майданчика теж не завадить.

Відтак жителі вулиці Бережанська просять тернополян підтримати петицію та проголосувати. Збір підписів завершується 2 червня. Участь в голосуванні можна взяти на сайті “Єдина система місцевих петицій”.

Тетяна Муран, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK