Тернопіль

Перша сесія Тернопільської міської ради VIII скликання: основні рішення

В Українському домі «Перемога» відбулася перша сесія Тернопільської міської ради VIII скликання, пленарне засідання якої розпочала голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Тернопільського району Тернопільської області Тетяна Семусь, підбивши підсумки та оголосивши результати місцевих виборів 2020.

persha-sesiya-ternopilskoi-mikoi-radi-viii-sklikannya-5Відповідно до протоколу виборчої комісії про результати голосування виборів на посаду міського голови Тернополя в єдиному одномандатному виборчому окрузі, головою міської ради та очільником Тернополя втретє обрано і зареєстровано Сергія Надала (52 876 голосів виборців/ 74,9%).

«Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої обов’язки», – зазначив під час складання Присяги  Сергій Надал.

Новообраними 42-ма депутатами Тернопільської міської ради восьмого скликання визнано і затверджено: Баб’юк Марію Петрівну; Вовк Любов Ігорівну; Волянську Ружену Ігорівну; Вонса Ігоря Васильовича; Гевка Віктора Леонідовича; Гевко Галину Орестівну; Гірчака Ігоря Ярославовича;  Головко Мар’яну Василівну; Горохівського Антона Миколайовича; Грицишина Андрія Антоновича; Дерецького Миколу Володимировича; Ергешова Рустама Султанбековича; Зіня Івана Федоровича; Климчука Олега Андрійовича; Ковалика Івана Ігоровича; Міська Володимира Володимировича; Навроцького Романа Ярославовича; Овчарука Віктора Вікторовича; Паньків Наталію Миколаївну; Пачковську Марію Дмитрівну; Похиляк Ольгу Петрівну; Прокопів Ліну Анатоліївну; Редькви Назарія Михайловича; Різника Олега Івановича; Россомаху Олександра Володимировича; Сиротюка Михайла Мирославовича; Смакоуза Юрія Георгійовича; Смика Олександра Івановича; Сороколіта Івана Леонідовича; Торожнюка Романа Васильовича; Турського Ігоря Володимировича; Фаріончука Дениса Володимировича; Фартушняка Юрія Анатолійовича; Феціцу Христину Миколаївну; Хоркавого Віталія Володимировича; Цибульського Андрія Івановича; Чашку Марію Теодорівну; Чванкіну Олесю Володимирівну; Шатарського Артура Яремовича; Шахін Ольгу Анатоліївну; Шморгая Олега Васильовича; Юрик Мар’яну Ігорівну

Також під час засідання було прийнято рішення про утворення семи постійних комісій Тернопільської міської ради VIII скликання та затверджено положення і персональний склад комісій.

Відповідно до рішення, повноваженнями голів постійних комісій наділені:

— Постійна комісія міської ради з питань бюджету та фінансів – Наталя Паньків;

— Постійна комісія міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму – Ольга Шахін;

— Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності – Олег Климчук;

— Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності – Галина Гевко;

— Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань – Володимир Місько;

— Постійна комісія міської ради з питань містобудування – Назарій Редьква;

— Постійна комісія міської ради з питань регулювання земельних відносин та екології – Роман Навроцький.

В ході сесії депутатами також було обрано секретаря ради. За результатами таємного голосування ним став виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, депутат Тернопільської міської ради III та IV скликань, депутат від партії «Порядок, Відповідальність, Справедливість» VIII скликання Ігор Гірчак (38 голосів «ЗА»).

Старостами десяти сіл Зборівського району Тернопільської області, які входять до складу Тернопільської міської територіальної громади обрано:

  • Корнутяка Володимира Михайловича – у с. Малашівці, с. Іванківці;
  • Кошулинського Руслана Богдановича – у с. Городище, с. Носівці;
  • Кузьму Ольгу Іванівну – у с. Курівці;
  • Татарина Богдана Андрійовича –  у с. Чернихів, с. Глядки, с. Плесківці;
  • Туткалюк Ольгу Миколаївну – у с. Кобзарівка, с. Вертелка.

До нового персонального складу виконавчого комітету, затвердженого на першій сесії VIII скликання, увійшли також:

Міський голова-  Сергій Надал;

Секретар міської ради  – Ігор Гірчак;

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Вікторія Остапчук;

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Володимир Дідич;

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Владислав Стемковський;

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Ігор Крисоватий;

Заступник міського голови керуючий справами – Іван Хімейчук;

Заступник начальника головного управління ДПС в Тернопільській області – Петро Якимчук;

Начальник Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області  – Сергій Осадца;

Директор ПРАТ «Тернопільський молокозавод» – Віктор Солтис.



Loading...







Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK