Тернопіль

Пережила катування та заслання на Сибір: 100-річчя відзначила тернополянка Стефанида Величко

Стефанида Величко – жінка, яка на своєму життєвому шляху пережила чимало випробувань. Вона добре розуміє, у чому полягає цінність незалежності та яку ціну довелося сплатити за неї українському народові. І сьогодні, у день свого народження, жінка з болем у серці споглядає всі ті події, котрі зараз відбуваються на території її Батьківщини. 

9 квітня своє 100-річчя відзначила жителька Тернополя Стефанида Величко. Жінка була зв’язковою УПА і на собі вона відчула, що таке тортури московських катів.

За любов до України, за боротьбу за незалежність Стефанида Дмитрівна пережила катування у Чортківській в’язниці і 10 років каторги на Сибірі. Має двох доньок, чотирьох онуків і вісім правнуків. Онук Степаниди Дмитрівни захищає зараз Україну.

Цього дня з святом ювілярку вітали рідні, друзі, знайомі. Долучився до привітань й міський голова Тернополя Сергій Надал.

 

«Від імені усіх тернополян бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою. На Вашому прикладі виховувалися і виховуються сучасні діти і молодь, нове покоління патріотів і Героїв, – наголосив Сергій Надал. – Нехай Бог оберігає Вас і Вашу родину!».

09042022-vitanyan-stolitnoi-yuvilyarki-1

09042022-vitanyan-stolitnoi-yuvilyarki-4Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK